Wybór świadków na ślub

czwartek, 03 lutego 2011 23:42

Goście weselniJednymi z kluczowych dla Waszego ślubu postaci są świadkowie, a więc dobrze zastanówcie się nad ich doborem. To oni pomagają Wam w trakcie imprezy weselnej, troszczą się o jej uczestników oraz służą pomocną dłonią Wam. Dobrzy świadkowie zapewnią udaną w pełni zabawę, którą każdy będzie dobrze wspominał.

Więcej: Wybór świadków na ślub

   

Jak sporządzić listę gości weselnych?

środa, 22 grudnia 2010 21:12

Goście weselniPrzed Wami kolejne zadanie - sporządzenie listy gości weselnych.

Jak najlepiej podejśc do przygotowania listy osób, które chcecie zaprosić na Waszą uroczystość?

Chociaż wydaje się, iż tutaj potrzebne są długopis i kartka, a reszta pójdzie jak z płatka, to okazuje się, iż nie macie do czynienia z błachostką. Tutaj istotne jest dojście do porozumienia z Waszymi rodzicami, gdyż oni również mają wpływ na to, kto znajdzie się na weselu, a często na takiej płaszczyźnie dochodzi do kłótni zarówno pomiędzy nimi, jak również Wami. Warto dodać, że jeżeli to rodzice płacą za ślub oraz wesele, to wypada, aby mieli coś do powiedzenia w kwestii gości.
Na liście umieszczamy każdego, kogo chcielibyśmy widzieć oraz kogo powinniśmy na niej umieścić.

Więcej: Jak sporządzić listę gości weselnych?

   

Czy warto korzystać z usług konsultanta ślubnego

niedziela, 20 czerwca 2010 13:00

Konsultant ślubny

Wedding planer to osoba, która ma za zadanie za Was zorganizować ślub i wesele oraz zadbać o dopracowanie każdego szczegółu.

Jeżeli decydujecie się na zatrudnienie kogoś takiego, zapewniacie sobie spokój i brak stresu podczas przygotowań do ważnego dla Was wydarzenia. Tutaj o wszystko zadba konsultant, faktem jest jednak, że jego usługi swoje kosztują i nie każdą Parę Młodą jest na nie stać, dlatego też często zmuszona jest organizować wszystko samemu. Jakie są jednak dobre i złe strony korzystania z usług konsultanta ślubno-weselnego? Otóż:

Więcej: Czy warto korzystać z usług konsultanta ślubnego

   

Ślubna strona internetowa

czwartek, 20 maja 2010 12:22

Ślubna strona internetowaCzy założenie ślubnej strony internetowej jest dobrym czy może złym pomysłem? Tutaj oczywiście zdania będą podzielone, jednak w obecnych czasach taka alternatywa staje się coraz bardziej popularna. Na takiej witrynie znajdują się informacje i zdjęcia dotyczące Waszego ślubu. Każdy, kto chciałby ją założyć, ma w zasadzie dwa wyjścia i jest to albo zajęcie się tym samemu - tutaj nie ma raczej problemów w przypadku, gdy znacie język html - lub też poproszenie o pomoc znajomego lub wynajęcie osoby, która zrobiłaby to za Was.

Więcej: Ślubna strona internetowa