18 - 12 miesięcy przed ślubem

Chociaż wydaje się, że czas, w którym się pobierzecie jest jeszcze odległy, to tylko pozory. Tak naprawdę o niektórych sprawach związanych ze ślubem i weselem należy myśleć ze sporym wyprzedzeniem, gdyż pamiętajcie, że nie tylko Wy planujecie stać się mężem i żoną, zaś wieloma lokalami, terminamy czy osobami do wynajęcia na taką okazję decyduje się ogrom osób.

Więcej: 18 - 12 miesięcy przed ślubem

   

12 miesięcy przed ślubem

Do momentu Waszej ceremonii poślubnej pozostało równo dwanaście miesięcy. Macie okrągły rok na poczynienie odpowiednich przygotowań w kierunku ślubu i wesela. Jest to równoczęsnie rozległy jak i szybko lecący okres, warto więc powoli rozpoczynać działania organizacyjne.

Więcej: 12 miesięcy przed ślubem

   

11 miesięcy przed ślubem

Prawie rok dzieli Was od zaślubin. W takim momencie należałoby odwiedzić kościół, w którym zamierzacie się pobrać oraz zapisać się tam na nauki przedślubne, tudzież wybrać kapłana, który udzieli Wam sakramentu.

Więcej: 11 miesięcy przed ślubem

   

10 miesięcy przed ślubem

Jeżeli zależy Ci na stylowych dekoracjach kościoła, samochodu czy sali weselnej, pomyśl już teraz o wyborze odpowiedniej firmy, która zajmie się ozdobami.

Więcej: 10 miesięcy przed ślubem

   

9 miesięcy przed ślubem

Około 270 dni - tyle dzieli Was od najpiękniejszej chwili w Waszym życiu, podczas której staniecie się małżeństwem. To dobra pora, aby pomyśleć o podróży poślubnej i zrobić rozeznanie, gdzie i z jakim biurem podróży najlepiej w taką podróż się wybrać.

Więcej: 9 miesięcy przed ślubem

   

8 miesięcy przed ślubem

Jeżeli któreś z Was, a może nawet oboje niekoniecznie umiecie poruszać się na parkiecie, 8 miesięcy przed ślubem to dobra pora, by pobierać lekcje tańca.

Więcej: 8 miesięcy przed ślubem

   

7 miesięcy przed ślubem

Siedem miesięcy przed ślubem zazwyczaj myśli się o ubraniach weselnych.

Więcej: 7 miesięcy przed ślubem

   

6 miesięcy przed ślubem

Sześć miesięcy dzieli Was od stania się mężem i żoną. To pozornie długi okres, ale nie obejrzycie się, gdy będziecie już stali przy ołtarzu.

Więcej: 6 miesięcy przed ślubem

   

5 miesięcy przed ślubem

Za jaki czas staniecie się małżeństwem? Dokładnie za pięć miesięcy. Wydaje się to sporą ilością czasu, jednak to pozory, zwłaszcza, że przed Wami sporo do zrobienia.

Więcej: 5 miesięcy przed ślubem

   

4 miesiące przed ślubem

Do ślubu pozostało cztery miesiące. Do dobra pora na rozpoczęcie przedślubnych praktyk i nauk, a także pomyślenie o tym, gdzie chcecie wybrać się po ślubie.

Więcej: 4 miesiące przed ślubem

   

3 miesiące przed ślubem

Będąc trzy miesiące przed ślubem, dobrze przyspieszyć działania związane z przygotowaniem imprezy weselnej oraz ceremonii zaślubin. Zostało jeszcze sporo spraw do załatwienia, jak również zajęcie się osobami, które chcecie, aby towarzyszyły wam w najważniejszej chwili waszego życia.

Więcej: 3 miesiące przed ślubem

   

2 miesiące przed ślubem

Dwa miesiące dzielą Was od ślubu, dlatego też czekają na Was kolejne obowiązki i rzeczy, które warto, a nawet trzeba załatwić w najbliższych dniach.

Więcej: 2 miesiące przed ślubem

   

1 miesiąc przed ślubem

Jeszcze przez miesiąc pozostaniecie narzeczeństwem. Następne 30 dni, które Was czeka, to szereg obowiązków związanych z organizacją ślubu i wesela, a przede wszystkim dopieszczenie szczegółów, gdyż każde niedopatrzenie może fatalnie odbić się na ceremonii zaślubin oraz imprezie weselnej. Warto mieć teraz głowę na karku i oczy dookoła głowy.

Więcej: 1 miesiąc przed ślubem

   

2 tygodnie przed ślubem

Okres dwóch tygodni przed ślubem to czas i pora, aby pobawić się na wieczorze kawalerskim i panieńskim.

Więcej: 2 tygodnie przed ślubem

   

Tydzień przed ślubem

Dokładnie 7 dni dzieli Was od ceremonii zaślubin. Źle byłoby, gdyby formalności związane z organizacją pozostawały w tak krótkim czasie przed tym ważnym wydarzeniem nie załatwione, dlatego też jeżeli pozostały jakieś drobne kwestie, lepiej szybko je załatwcie. Niewątpliwie zająć się będzie również trzeba kwestiami, których wcześniej nie dało się po prostu załatwić.

Więcej: Tydzień przed ślubem

   

Dzień przed ślubem

Macie ostatni dzień, w którym jeszcze nie jesteście małżeństwem. Czekacie na tę chwilę, w której powiecie sobie sakramentalne "Tak", zaś jeżeli wprowadzaliście nasze rady w życie, wszystko powinno grać. Podczas tej ostatniej doby przed ślubem, należałoby zadbać o kilka rzeczy.

Więcej: Dzień przed ślubem

   

W dniu ślubu

Lada moment, właśnie dzisiaj staniecie się małżeństwem. O ile nie popełniliście błędy w organizacji i postaraliście się, aby dokładnie sprawdzić każdą istotną kwestię i ważny szczegół, nie ma raczej zagrożenia, że coś nie wypali. Pozostaje Wam jedynie czekać i cieszyć się chwilą, która będzie najpiękniejszą w Waszym życiu.

Więcej: W dniu ślubu

   

Po ślubie

Odbył się właśnie Wasz ślub, który stanowi najwspanialesze wydarzenie w Waszym życiu. Jesteście już małżeństwem i zgodnie z przysięgą, rozłączy Was dopiero śmierć.

Więcej: Po ślubie